Nemožnost kontaktovat mateřské školy

vložil Leona Klusáková » 23. 3. 2021, 13:31

Dobrý den, před pár dny vyšel na webu města článek ohledně plánovaného zápisu dětí do mateřských škol. Chápu, že v tuto chvíli jsou mateřské školy uzavřené, ale je možné, že již 14 dní se snažím do dvou z nich dovolat a naprosto bez šance? Konkrétně MŠ Divišova (kvůli logopedické třídě) a MŠ Rodkovského. Potřebovala bych si před zápisem v květnu ověřit pár informací. Bylo by možné ověřit, zda alespoň některý den je možné být na telefonu? Děkuji.


Pavla Komárková, 24. 3. 2021, 15:27

Vážená paní Klusáková,

v uplynulých týdnech byli zaměstnanci MŠ Rodkovského v karanténě, onemocnění postihlo i část zaměstnanců MŠ Divišova. Zaměstnanci si v těchto dnech také vybírají dovolenou, případně se věnují sebevzdělávání. Nejjednodušším způsobem, jak školy kontaktovat, je využít e-mail. Paní ředitelku MŠ Rodkovského Janu Mašátovou můžete kontaktovat na adrese: ms_rodkovskeho@blansko.cz, paní ředitelku MŠ Divišova Libuši Musilovou zastihnete na adrese msdivisova@seznam.cz.

O letošních zápisech jsme informovali na webu města. Podrobnější informace ke květnovým zápisům najdete v nejbližší době také na webových stránkách jednotlivých mateřských škol.

.––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

V případě dalších dotazů na toto téma mě můžete kontaktovat:

Pavla Komárková, tisková mluvčí
odbor vnějších vztahů,
nám. Svobody 32/3, 678 01 Blansko
komarkova@blansko.cz | 516  775  146 | 775  870  792


            aktualizováno: 31. 3. 2020, 12:23 h