Archiv článků
   v roce 2023

Kategorie: volné pozice  

 


Město hledá referenta/ku dotací

Ilustrační foto k článku: Město hledá referenta/ku dotací

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: referent/ka dotací v odboru finančním MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 15. ledna 2024.


Město hledá manažera/ku kvality

Ilustrační foto k článku: Město hledá manažera/ku kvality

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: manažer/ka kvality MěÚ Blansko. Zájemci se mohu hlásit do 17. ledna 2024.

Město hledá manželského a rodinného poradce/poradkyni

Ilustrační foto k článku: Město hledá manželského a rodinného poradce/poradkyni

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: manželský a rodinný poradce/poradkyně (terapeut/terapeutka) v odboru sociálních věcí MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 30. listopadu 2023.


Město hledá sociální/ho pracovnici/pracovníka

Ilustrační foto k článku: Město hledá sociální/ho pracovnici/pracovníka

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: sociální pracovník/pracovnice na odboru sociálních věcí (OSPOD) MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 24. listopadu 2023.Město hledá vedoucí/ho oddělení správy a údržby majetku

Ilustrační foto k článku: Město hledá vedoucí/ho oddělení správy a údržby majetku

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: vedoucí oddělení správy a údržby majetku v odboru správy a rozvoje města MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 9. listopadu 2023.


Město hledá vedoucí/ho oddělení dopravních agend

Ilustrační foto k článku: Město hledá vedoucí/ho oddělení dopravních agend

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: vedoucí oddělení dopravních agend v odboru dopravy MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 9. listopadu.Město hledá vedoucí/ho oddělení spisové služby

Ilustrační foto k článku: Město hledá vedoucí/ho oddělení spisové služby

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: vedoucí oddělení spisové služby v odboru hospodářské správy  MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 9. listopadu 2023.


Město hledá vedoucí/ho oddělení Obecní živnostenský úřad

Ilustrační foto k článku: Město hledá vedoucí/ho oddělení Obecní živnostenský úřad

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: vedoucí oddělení Obecní živnostenský úřad v odboru správních a živnostenských agend MěÚ Blansko. Zájemci se mohu hlásit do 9. listopadu 2023.


Město hledá vedoucí/ho odboru dopravy

Ilustrační foto k článku: Město hledá vedoucí/ho odboru dopravy

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: vedoucí odboru dopravy MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 18. října 2023.

Město hledá redaktora/ku do tiskového úseku

Ilustrační foto k článku: Město hledá redaktora/ku do tiskového úseku

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: redaktor/ka v tiskovém úseku odboru vnějších vztahů MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 28. června 2023.


Město hledá vedoucí/ho odboru správy a rozvoje

Ilustrační foto k článku: Město hledá vedoucí/ho odboru správy a rozvoje

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: vedoucí odboru správy a rozvoje města MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 20. února 2023.


Město hledá referenta/ku životního prostředí

Ilustrační foto k článku: Město hledá referenta/ku životního prostředí

Město Blansko vyhlašuje výběrové řízení na funkci: referent/ka životního prostředí na úseku vodního hospodářství v oddělení vodního hospodářství, geologie, odpadů a ochrany ovzduší odboru životního prostředí MěÚ Blansko. Zájemci se mohou hlásit do 9. února 2023.