Archiv článků
   v roce 2004

Kategorie: tiskové zprávy  

 


XII. ročník festivalu pro židovskou čtvrť BOSKOVICE 2004

Festival Boskovice je svého druhu unikátní festival ve Střední Evropě, který ve čtyřech dnech představí zajímavosti jak z hudební, tak i z divadelní a filmové scény, výstavy, autorská čtení a spoustu dalších počinů. Za dvanáct let svého trvání získal renomé nejen u svých stálých návštěvníků, ale i u odborné kritiky. Letos se uskuteční ve dnech 15. — 18. července.


APOS-AUTO a METRA BLANSKO se mohou spojit

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil spojení soutěžitelů APOS-AUTO a METRA BLANSKO. Rozhodnutí již nabylo právní moci.


Blanenský klub PVC otevřen pro všechny aneb Den otevřených dveří

Pokud vás zajímá, jak se pracuje s dětmi a mládeží v nízkoprahovém klubu, jak klub vypadá, jací jsou pracovníci či jak vůbec funguje nezisková organizace, přijďte se podívat ve čtvrtek 20. 5. 2004. Najdete nás na Sadové ulici č. 2 (areál Staré fabriky) v čase 12 — 17 hod.


International Youth Camp 2004: přijede mládež z celé Evropy

Ilustrační foto k článku: International Youth Camp 2004: přijede mládež z celé Evropy

Tisková zpráva. V Blansku, které je velmi otevřeno podobným aktivitám, se v letošním roce uskuteční v pořadí již 17. ročník Mezinárodního tábora mládeže, tzv. International Youth Campu. Tábor se koná každoročně, střídavě v zemích západní a východní Evropy, a je určen pro mladé lidi ve věku 17 — 23 let pocházející z měst, která jsou zapojena do partnerské výměny. V historii IYC se camp uskuteční v ČR již potřetí, v Blansku ovšem premiérově.