Archiv článků
   za měsíc červenec 2012

Kategorie: ostatní  

 


LÉTO, KAŠPAR KRÁSA, RAJBAS 2012 a výzva pro všechny, kterým nechybí badatelský duch a smysl pro recesi

Léto je doba dovolených, cestovaní a sportů v přírodě. Většina lidí si své zážitky snaží uchovat nejen ve své paměti, ale třeba i na fotografiích, videozáznamech nebo pořízením originálního suvenýru. Jednou z příležitostí, jak se o své zážitky podělit, třeba i nad rámec kruhu svých nejbližších, je každoročně festival filmů, setkání a dobrodružství RAJBAS.Letní prázdniny a děti jako účastníci silničního provozu

Ilustrační foto k článku: Letní prázdniny a děti jako účastníci silničního provozu

Rok se s rokem sešel a na školou povinné děti čeká jejich zasloužený odpočinek, v podobě letních prázdnin. S tímto obdobím je však spojen významný nárůst provozu na našich pozemních komunikacích a výrazně tak stoupá riziko vzniku dopravní nehody.


Zimní stadion hlásí: odvlhčeno

Ilustrační foto k článku: Zimní stadion hlásí: odvlhčeno

Blanenský zimní stadion na sportovním ostrově se s počátkem léta dočkal instalace zařízení, které významnou měrou přispěje jak k vyšší kvalitě poskytovaných služeb, tak i k vylepšení ekonomické stránky provozu.


Do kina? Vstupenky si račte rezervovat!

Ilustrační foto k článku: Do kina? Vstupenky si račte rezervovat!

Od začátku prázdnin Kino Blansko zprovoznilo další službu pro zvýšení komfortu diváků: vstupenky na představení si nyní zájemci mohou rezervovat prostřednictvím webových stránek.