Archiv článků
   za měsíc říjen 2004

Kategorie: sport  

 


Sezona lodních modelářů 2004 je u konce

Ilustrační foto k článku: Sezona lodních modelářů 2004 je u konce

Klub lodních modelářů Blansko vcelku úspěšně završil letošní sezonu posledními soutěžemi v Seriálu EX mistrovství České republiky a v Moravském poháru 2004.


Novinky v lyžařském areálu na Hořicích

Ilustrační foto k článku: Novinky v lyžařském areálu na Hořicích

Pro letošní sezonu připravuje TJ Sokol Blansko realizaci stavby „Modernizace lyžařského areálu Blansko-Hořice“ — technické zasněžování a pořízení ratraku pro úpravu sjezdovek.


Běh Terryho Foxe – první akce Dnů zdraví v Blansku

Ilustrační foto k článku: Běh Terryho Foxe – první akce Dnů zdraví v Blansku

Komise Rada Zdravého Města připravila na poslední zářijový týden pro všechny blanenské občany DNY ZDRAVÍ, které zahájila humanitární akce BĚH TERRYHO FOXE. Letošní již V. ročník probíhal opět v rekreační oblasti Palava s osvědčeným týmem cvičitelek FIT KLUBU a známým sportovním moderátorem Mgr. Michalem Králem.


Street Jam 04

Ilustrační foto k článku: Street Jam 04

Již počtvrté se sešli fandové skateboardingu na asfaltové ploše u zimního stadionu. Akce pod názvem Street Jam 04 se konala v sobotu 25. září.In-line slalom si odbyl v Blansku svou premiéru

Ilustrační foto k článku: In-line slalom si odbyl v Blansku svou premiéru

Polovina září a v Blansku se lyžovalo. Tedy ne přímo na lyžích, ale uskutečnil se zde Czech In-line Alpine slalom cup 2004, což je vlastně slalom na in-line bruslích. Jedná se o alternativní doplněk k zimnímu alpskému lyžování. Dříve sloužil jako tréninková pomůcka, nyní tato platforma přerůstá v mezinárodně organizovanou sportovní disciplínu.