Archiv článků
   za měsíc srpen 2006

Kategorie: ostatní  

 


Autolékárniček je dostatek

V místním tisku vyšel článek o nedostatku autolékárniček na trhu. Zájemcům sdělujeme, že prodejna zdravotnických potřeb lékárny Nemocnice Blansko na ul. Sadové 33 je plynule zásobována a má tudíž k dispozici jak kompletní autolékárničky v ceně max. do 150 Kč, tak náplně do autolékárniček v ceně od 127 do 145 Kč. Provoz prodejny je v pracovní dny od 7.00 do 17.00 hod., bližší informace lze obdržet v prodejně na tel. 516 838 162.


Velkolepá noční show

Obyvatelé domů v blízkosti budoucí okružní křižovatky na ulicích Smetanova, Sadová a nám. Republiky mají několikrát týdně hluboký kulturní zážitek, který se určitě vyrovná divadelním představením pod širým nebem v Českém Krumlově. Chybí pouze otáčivé hlediště.Projekt Pracovní rehabilitace: Srovnání výsledků anket

Na webových stránkách byl ukončen výstupní průzkum veřejného mínění (anketa) související s projektem Pracovní rehabilitace v Blansku. Jejím cílem bylo zjistit mínění části veřejnosti o cílové skupině projektu, jíž jsou sociálně vyloučení občané a ti, kteří jsou tímto vyloučením ohroženi. Dále pak také o tom, zda-li je možno těmto lidem nějak pomoci či je podpořit a kdo by měl. Odpovědi jsou využity při poskytování služeb dlouhodobě nezaměstnaným.