Archiv článků
   za měsíc duben 2009

Kategorie: ostatní  

 Ježkův most dostane Kolejová

Ilustrační foto k článku: Ježkův most dostane Kolejová

Převod vlečkového mostu přes řeku Svitavu darem občanskému sdružení Kolejová, o. s. schválila na svém 49. zasedání rada města. Záměr musí ještě potvrdit zastupitelstvo, které zasedá v 9. června.


Synthon dokončil stavbu výrobního závodu na Starém Blansku

Ilustrační foto k článku: Synthon dokončil stavbu výrobního závodu na Starém Blansku

Společnost Synthon, s. r. o. jako dceřiná firma předního výrobce generických léčiv, nizozemské společnosti Synthon BV, dokončila v Blansku dva významné investiční projekty, velmi důležité pro další rozvoj svých aktivit.Rada Jihomoravského kraje zasedala v Blansku

Ilustrační foto k článku: Rada Jihomoravského kraje zasedala v Blansku

Na výjezdní zasedání do Blanska vyrazili radní Jihomoravského kraje. K dispozici měli kompletní zázemí Dělnického domu.Měli jsme kliku! Máme nový rekord!

Ilustrační foto k článku: Měli jsme kliku! Máme nový rekord!

Tradičně netradiční zahájení turistické sezony v regionu Moravský kras a okolí přineslo zábavu stovkám lidí a další neobvyklý rekord, kterým se mohou pochlubit.


Pozvánka: Celonárodní čtení Bible v Blansku

Veřejné NONSTOP čtení Bible Velikonoce 2009 na náměstí Republiky zahájí ve čtvrtek 9. dubna v 15 hodin starostka města Blanska Jaroslava Králová. Nepřetržitého čtení Bible od čtvrtka až do neděle se můžete zúčastnit i vy. Srdečně vás zvou zástupci Římskokatolické církve, Církve československé husitské, Apoštolské církve, Bratrské jednoty baptistů, Evangelické církve metodistické, Církve adventistů sedmého dne a Křesťanské sbory.


Výtěžek z módní přehlídky poputuje do Súdánu

Ilustrační foto k článku: Výtěžek z módní přehlídky poputuje do Súdánu

Na charitativní módní přehlídku se do Dělnické domu v Blansku sešli lidé všech věkových kategorií. Za jedinou věcí – vydražit některý z předváděných modelů nebo si vybrat ze zboží v předsálí. Ať tak nebo tak, výtěžek z prodeje půjde na dobrou věc.


Bývalí učitelé poznávali Dělnický dům

Ilustrační foto k článku: Bývalí učitelé poznávali Dělnický dům

Setkání seniorů, bývalých pracovníků ve školství a jejich rodinných příslušníků, se uskutečnilo v březnu v Dělnickém domě.